KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11312204
nr 1131 2204
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad, "Gumma" mm: 30x40
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 september 2017
kl 19:53:09
100 kr
200 kr
250 kr
450 kr
600 kr
800 kr